Mam na imię Karolina i obecnie studiuje Stosunki międzynarodowe na specjalności Bliski Wschód na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Blog ten jest niejako efektem mojej miłości do książek, gdyż to o nich tylko miałam początkowo zamiar pisać. Jednakże w miarę rozmyślania i konkretnych działań w postaci utworzenia bloga, postanowiłam, że rozwinę swą działalność o kilka innych tematów, które są bliskie mojemu sercu, m.in. podróże czy filmy.

Pasją i miłością do książek zaraziłam się od mojego dziadka, którego pokój wypełniony był nimi po brzegi, a on sam często czytał mi je godzinami. Pamiętam moją ekscytację oczekiwaniem na  kolejne wizyty i kolejny dzień spędzony na wsłuchiwaniu się w jego głos. Na dobre jednak, świat książek wciągnął mnie gdy sama nauczyłam się czytać - od tej pory znana byłam jako ta, która spędza czas z nosem w książce. I tak zostało mi do dziś, czytam setki książek rocznie, a gdybym miała policzyć wszystkie przeczytane to pewnie wyszłoby z kilkanaście tysięcy. Czas z książką jest dla mnie magiczny - to dzięki niej przenoszę się w odległe zakątki świata i żyje życiem innych ludzi.

Co do reszty tematów poruszanych na blogu... Uwielbiam dobre seriale i filmy, dlatego te szczególnie warte uwagi postaram się zrecenzować, opisać swoje przemyślenia. Kto wie, może zachęcę Was do ich obejrzenia. Jeśli chodzi o podróże i naukę języków obcych - uważam, że jedno bez drugiego istnieć co prawda może, ale o wiele przyjemniej i ciekawiej jest wtedy, gdy się ze sobą łączą. Sama kocham podróżować, interesuje się zwłaszcza turystyką niezorganizowaną a moim największym marzeniem jest podróż dookoła świata.

Tytuł bloga, life in every breath to jednocześnie moje motto życiowe, które najlepiej opisuje moją osobę i moje życie. Mam nadzieje, że efekty procesu twórczego zamieszczane na blogu spodobają się Wam i miło spędzicie czas czytając je :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za czas poświęcony na przeczytanie tego posta i zapraszam do podzielenia się swoimi odczuciami :)Z polityką prywatności można się zapoznać w zakładce "BLOG" w menu głównym.